Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2022, 18:05   #40
Rodryg
 
Reputacja: 1 Rodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputację
Absurd prowadzonej dyskusji otrzeźwił czarodziejkę która popatrzyła z lekkim niedowierzaniem na bliźniaczki.
- Wiem że o gustach się nie dyskutuje ale naprawdę. Urocza ? W którym miejscu ? Tym jak sprawnie posługuje się ostrzem ? No nie wiem czy jej wnętrze jest takie fajne. Może zapytamy o opinię Zbycha ? - wskazała na świeżego nieboszczyka który właśnie zaznajomił się z “uroczą” nieznajomą.
- Wiem że możesz znaleźć sobie lepszy obiekt adoracji niż wyskakujące z cienia zabójczynie. Nawet jeśli są zgrabne i zwinne.

- O proszę oświeć nas swą wiedzą o tym dokumencie skoro już wykazałaś mądrość samoświadomości. - rzuciła do wiedźmy. Skoro kazała się prosić by współpracować to Elphi nie miała wyrzutów by się jej zrewanżować.
 
Rodryg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem