Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2022, 20:23   #451
Shartan
 
Reputacja: 1 Shartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumny
Ustaliłem z Sonichu, że naszym kontaktem będzie handlarz dziełami sztuki (rzeźby, obrazy, artefakty). Gość znający dobrze środowisko wampirów, który może skontaktować nas z spokrewnionymi, którzy mogliby wykonać dla nas rytuały, których sami nie moglibyśmy przeprowadzić. Byłby też w stanie pozyskać dla nas mikstury od cienkorwistych alchemików. Jak np. ta mikstura, która wybudza wampira z letargu czy też inne mikstury, które tworzą ci alchemicy.

To będzie 3 kropkowy kontakt naszej koterii.

Oprócz ustalenia tego kim będzie nasz kontakt Sonichu zgodziła się też na mój pomysł.

Przedstawię go teraz Wam:

Mianowicie w tej dużej rezydencji, którą kupimy otwieramy ekskluzywny dom aukcyjny, który będziemy prowadzić. Nie każdy członek koterii musi się angażować w prowadzenie domu, ale im więcej osób się zaangażuje tym będzie ciekawiej. Dom aukcyjny ma nam posłużyć jako narzędzie do inwigilacji części środowisk w których obracają się wcześniejsi brukselcy studenci ale nie tylko. Nasz Dom Aukcyjny byłby spoiwem łączącym całą naszą grupę i pozwoliłby nam zarabiać kasę na utrzymanie rezydencji oraz różne rozrywki.

Jako, że mamy 4 kropki w zasobach oprócz dużej posiadłości uzyskujemy też dostęp do sprzętu specjalistycznego oraz posiadamy helikopter lub odrzutowiec.

Jednak zamiast śmigłowca lub odrzutowca moglibyśmy nabyć ekskluzywny jacht na, którym organizowalibyśmy przyjęcia jak i bardziej prestiżowe aukcje. Niektóre byłyby tylko na spokrewnionych, a niektóre tylko dla śmiertelników. Za pośrednictwem naszego Domu Aukcyjnego zdobywalibyśmy wpływy i uznanie w Brukseli, a z naszą koterią zaczęto by się trochę liczyć. Przynajmniej takie jest założenie. Ponadto z udziałem naszego Domu Aukcyjnego mogłoby powstać wiele interesujących sytuacji fabularnych. Mamy wadę przeciwników za 3 kropki. Mi Raaz sugerował, że mogliby, to być jacyś dawni wrogowie obecnego Księcia albo Szeryf. Tak mi jednak teraz przyszło do głowy, że naszymi przeciwnikami mogliby być też osoby z konkurencyjnego domu aukcyjnego, którym nie spodobało się, że im konkurencja wyrosła pod bokiem.

Taki mniej więcej przedstawia się mój pomysł. Teraz pytania. Jak się Wam on podoba i które z Waszych postaci miałyby ochotę się zaangażować w prowadzenie Domu Aukcyjnego z Allesandrą i Bruno? Dla każdego znalazła by się jakaś rola w prowadzeniu naszego Domu Aukcyjnego.
 
Shartan jest offline