Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2022, 19:53   #456
Shartan
 
Reputacja: 1 Shartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
To nie rozumiem powyższego ruchu. Co chcecie przesunąć z tych kropek na poternę?
Nic nie musimy już przesuwać, bo starczyło nam kropek na wszystko. Tu masz rozpisaną http://lastinn.info/963762-post449.html ([WM 5ed] Co się dzieje w Brukseli? - komenty) dokładną listę statystyk koterii z zaznaczeniem tego co kto na co wydał wraz z ostatnimi zakupami.

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
@Kontakty

Oki a skąd ta 3-cia kropka?
Ode mnie.

[quote=Pipboy79;963855Zgodzę się na jakiegoś speca od sztuki który jakoś orientuje się w koterii. Albo na odwrót, kogoś z koteri kto jakoś orientuje się w sprawach sztuki. Nie zgodzę się na kontakt który zna wszystko, wszystkich i ma od ręki wskazówki gdzie trzeba iść, szukać czy z kim gadać i jeszcze wybornie zna się na sztuce.[/QUOTE]
Ten kontakt jakoś wybitnie się znać na sztuce nie musi ważne by tylko był w stanie dostarczać nam zamówione towary. I masz na myśli kontakt 2 czy 3 kropkowy"? Bo aktualnie mamy kontakt za 3 kropki

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
To czekam na doprecyzowanie z tą 4-tą kropką. 3 pkt za wadę>wróg okey. A 4-ta to jak pytałem na początku postu.
Też ode mnie.

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
Nie wiem co tu mam powiedzieć. Powiem tyle, że studencki standard to przyjazd i start w domu studenckim. A potem stopniowe wykuwanie sobie swojej domeny, pozycji, koterii itd. Ewentualnie potomek jakichs ważniaków ze swoich koterii którzy na start wykupują im coś lepszego. Raczej nie zdarza się aby świeżaki same z siebie zaczynały z tak dużym przytupem. Więc to będzie się rzucać w oczy. Tak to przynajmniej widzę w tej sesji.
Tak od razu też nie zaczniemy przynajmniej nie z Domem. Przypuszczam, że będzie trzeba w tej kwestii załatwić pewne formalności, ale chwilę to potrwa, ale z pewnością będzie się, to dało zrobić szybciej niż w Polsce. A jeśli będziemy się rzucać w oczy wykorzystamy, to naszą korzyść.

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
I miejcie świadomość, że między Brukselą a Paryżem nie ma jakiejś niewidzialnej ściany. I oba miasta i koterie są połączone ze sobą nie tylko zdalnie ale i przez osobiste kontakty. Sami pomyślcie co ktoś spoza Paryża mógłby się bez większego trudu dowiedzieć o waszych postaciach. Nie mówiąc już jakby ktoś zaczął na serio węszyć.
To nie jest jakiś specjalny problem. W końcu nasz Dom Aukcyjny ma nam pomóc w inwigilacji środowisk w których aktualnie obracają się wcześniejsi studenci. Właśnie, to główne zadanie jest jednym z powodów założenia Domu Aukcyjnego.

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
No to wtedy bym prowadził sesję takim BN-om. Czyli de facto byłby to koniec sesji. Nie otwierałem tej sesji aby prowadzić jakimś VIP-om sesje w dworskie intrygi i zabawy. Tylko dla świeżaków którzy będą się starali rozwikłać pewną sprawę.
I, to właśnie zamierzamy robić, a przy okazji poszerzyć horyzonty by monotonia nas nie zabiła

I chyba dobrze by było by ustalić limit zasobów na 4 kropki.

Wiecie tak się zastanawiałem nad nazwą naszego Domu Aukcyjnego. Doszedłem do wniosku, że skoro Marguax była policjantką i posyłała bandytów za kratki, a Allessandra posyła ghoule by załatwiały dla niej różne sprawy, a John jest hakerem, który jest w stanie przechwycić wiele danych dałoby się ustalić nazwę, która mniej więcej łączyłaby cała grupę.

A jako, ze Carl hoduje gołębie, które przenoszą wiadomości, a Bruno zaliczył kiedyś epizod jako motocyklowy kurier, to uwzględniając te wszystkie rzeczy odnośnie całej naszej piątki moglibyśmy nazwać nasz Dom Aukcyjny - "Posłaniec"

I jak podoba się Wam ta nazwa?
 
Shartan jest offline