Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2022, 01:07   #120
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 13 - 2519.07.01; knt; zmierzch

Oki, to mój post jest :> Czas na odpis i wrzucenie postu do końca pt. 11.04 czyli jest 9 dób na wrzucenie posta. :>


Stan Zdrowia:


Joachim 12/12; s.zdrowy (0); przeziębiony -5
Otto 13/13; s.zdrowy (0); przeziębiony -5


Stan PZ


Joachim 600 PZ
Otto 400 PZ


Stan PD


- Otto 5 PD za wrzucenie posta

- Otto 15 PD za docowaną scenkę w jaskini i okolicy

- Otto 25 PD za wydostanie się z jaskini

- Joachim 5 PD za wrzucenie posta

- Joachim 10 PD za docowaną scenkę w chacie Lilly

- Joachim 10 PD za inicjatywę i interkacje z odmieńcami

- Joachim 10 PD za decyzyjność co dalej


razem:

Joachim 390 + 35 = 425 PD (pomocnicy po 90 PD)
Otto 345 + 45 = 390 PD (pomocnicy po 82 PD)


---



- Oki, to od końca mojej poprzedniej tury minęło prawie pół doby. Poprzednio była mniej więcej połowa dnia a obecnie jest zmierzch i początek wieczoru. Pod koniec dnia była ulewa jaka została obie grupy na zewnątrz więc są mocno mokrzy po tej ulewie.


@Otto



- Otto z grupą wydostali się z jaskini i już traktem a nie na przełaj wracali do miasta. No ale nie zdążyli przed zmierzchem więc musieli rozbić się pod chmurką przy trakcie w lesie.

- Rozbito obóz i była chwila albo nawet parę do pogadania przy ognisku i kolacji.

- Potem odzywa się z ciemności skrzeczący głos. I proponuje to co w poście.


- Co dalej to bym chciał wiedzieć w tej turze Głównie jak postacie reagują na słowa podziemnego zwierzoludzia.



@Joachim



- W retrospekcji rozpisałem co się Joachim dowiedział od Opal i Lilly. Wizyta nie mogła być zbyt długa, w ogóle w jaskini, ot taka nieco dłuższa przerwa na obiad jak chcieli z buta wrócić przed zamknięciem bram do miasta.

- Udało się no i już w mieście towarzystwo przyszło na kolację do "Mewy". I tam się rozgrzewa w cieple i przy jedzeniu po tej ulewie. Obgaduje różne sprawy.

- W mieście dowiadują się o śmierci księżnej - matki i żałobie państwowej. Czyli min. o odwłoaniu turnieju. Na jak długo i czy w ogóle będzie to jeszcze nie ogłosili.


- W tej turze bym chciał wiedzieć co Joachim porabia na resztę wieczoru i nocy. Koleżanki to raczej każda planuje wracać do siebie.


---


- I tyle z mojej strony na tą turę Jak jakies pytania czy deklarki to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem