Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2007, 16:32   #13
Sumar
 
Sumar's Avatar
 
Reputacja: 1 Sumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputację
Emmm... tego - prośba.
W momentach, kiedy będziecie rozmawiać np. z NPCami, to nie musicie pisać obszernych jakichś bardzo postów. Ale dobrze by było, żeby były częste. Aby była prowadzona rozmowa. Mam nadzieję, że rozumiecie.
Z NPCami możecie sobie gadać, już moja w tym głowa, żeby oni często wam odpowiadali.


PS. Chcę dzisiaj was wyciągnąć z tej wiochy. Jeżeli znajdę czas, bo w tej chwili go nie mam, to postaram się dziś napisać.
Pozdrawiam.

EDIT: Sorki, ale dziś nie dałem rady. Jutro na 100%.


EDIT2: prośba, weźcie jakoś pomóżcie temu biedakowi pobitemu, co? Napiszcie, że tam mu jakoś prowizorycznie tą ranę cośtamujecie, czy coś. A nie tylko, że "No... mozna by mu pomóc." Ja wam opisuję świat. Nie kieruje wami, tylko NPCami. Wy macie odzwierciedlać postać. Chyba, że chcecie powieść a nie sesje.
Pozdrawiam.
 
__________________
Question everything.

Ostatnio edytowane przez Sumar : 21-09-2007 o 17:05.
Sumar jest offline