Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2007, 17:28   #44
alathriel
 
alathriel's Avatar
 
Reputacja: 1 alathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znanyalathriel nie jest za bardzo znany
Poczułam jakby poraził mnie piorun.
-He he - zaśmiałam się nerwowo, powoli odwracając się w stronę Simone
-Po co? Um.…tak się składa, że... no .. jakby ci to powiedzieć.. - Czy ja się właśnie zaczęłam jąkać? Podrapałam się w tył głowy i znowu zaśmiałam się nerwowo.
- Luccuiani ma do nas jakąś sprawę...- Do mnie konkretnie ale ciiii ... nie musi wiedzieć że bez niej po prostu bym tam zginęła, przepadła, KAPUT! -… I musimy się dowiedzieć, o co konkretnie chodzi, a jeśli nie załatwimy tego do jutra... - Przełknęłam gulę która ni stąd, ni zowąd urosła mi w gardle - To nas tutaj zostawią. Pouśmiechałam się jeszcze przez chwilę, po czym z cichym świstem spuściłam z siebie powietrze i załamana, ze zwieszoną głową powoli ruszyłam przed siebie nie taką już obcą mi drogą.
- Ci ludzie, ten stres, to miasto... mam dość - Rzuciłam sama do siebie - Ja chce na morze - Zaskomlałam i stanęłam czekając na Simone.
 
__________________
Pióro mocniejsze jest od miecza (...) wyłącznie jeśli miecz jest bardzo mały, a pióro bardzo ostre. - Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez alathriel : 16-02-2008 o 00:14.
alathriel jest offline