Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2022, 23:53   #460
Sonichu
 
Sonichu's Avatar
 
Reputacja: 1 Sonichu ma wspaniałą reputacjęSonichu ma wspaniałą reputacjęSonichu ma wspaniałą reputacjęSonichu ma wspaniałą reputacjęSonichu ma wspaniałą reputacjęSonichu ma wspaniałą reputacjęSonichu ma wspaniałą reputacjęSonichu ma wspaniałą reputacjęSonichu ma wspaniałą reputacjęSonichu ma wspaniałą reputacjęSonichu ma wspaniałą reputację
Czuję się jak analfabeta Szczególne podziękowania dla Mistrza za wyrozumiałość do mnie w tej turze. Post powstał w bólach, pocie i zawiechach tylko dzięki nieziemskiej cierpliwości MG.

To co tu pisaliście przeczytałam i chyba zrozumiałam z 10%. Jutro powtórzę zabieg. Mózg mi nie pracuje.

Tak mi się wydaje że łączenie PD różnych graczy to raczej tylko wola MG. W każdym razie nadal stoję i macham tym jednym swoim jakby był potrzebny.

A to całe ustalanie kto gdzie mieszka... Nie zaskocze nikogo że również obstaję za pomysłem początkowym Mi Raaza i to nie dlatego, że jestem wygodnicka. Pod ten pomysł od jakiegoś czasu działam z npcami i bnami.

Z blondyną będzie mieszkać jeszcze 12 osób miejcie tego świadomość A jak dobrze pójdzie to i 13, jeśli się uda z miejscowym ancillą dobrze zakręcić śmigłem.

Mamy dodatkowo paru ghuli do ochrony, kamerdynera, oczywiście krwawe lalki jako dodatki i makijażystkę dla Carla skoro mu się tak spodobało malowanie

Może się okazać że jak się wszyscy zwalą to się zrobi komuna jak w slumsach. A to nam pomoże jak oblanie wiadrem błota.
 
__________________
Adeptus Mechanicus inkantujący litanię dekontaminacji sarkofagu Rodowicz między cyklami jej odmrażania i ponownej hibernacji
Sonichu jest offline