Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2022, 12:42   #21
Pliman
 
Pliman's Avatar
 
Reputacja: 1 Pliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputację
Napisałem, że niepotrzebnie się odezwałem w tym temacie i nawet przeprosiłem, więc proszę, zakończcie już mój wątek. Nie twierdzę, że nie istniały jakieś wyjątki, ale jak mówi porzekadło, potwierdzają one tylko regułę, która była jaka była. Nie idę w żadne wyparcie...


A Bukę i jej sesje jak najbardziej szanuję, po prostu ostatnio wyszedłem trochę na etatowego gracza w Jej sesjach i czułem się w obowiązku wytłumaczyć dlaczego tu nie zagram. Jeśli kogoś coś dotknęło to przepraszam. Po prostu pasowałby mi klimat piratów, w których jest to 100% męska zgraja bandytów. A taki klimat mi nie leży. Tyle. Moja wina, że zacząłem za bardzo dorabiać do tego ideologię, z czego się niniejszym wycofuję i za co przepraszam
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?

Ostatnio edytowane przez Pliman : 28-10-2022 o 17:54.
Pliman jest offline