Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2022, 17:53   #3
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
W moim życiu erpegowego mola kiedyś wpadła w moje posiadanie podstawka, ale to była 2ed. Grał nigdy, sentyment i zaciekawień jakowyś posiada.

Dla całkowicie zielonych neofitów by przybliżyć postać gracza? Mieszanka Adamentite Arrow, Guardians of the Veil i Mysterium (nWoD: Mage the Awakening) w jednym w czasach takiego alternatywnego Cesarstwa Rzymskiego... a przynajmniej tak to odebrałem.

Jeśli czas pozwoli, a teraz nie wiem jak z nim będzie, z chęcią. Pieśń przyszłości, więc nie deklaruje się. Szczęśliwie, jedynie podstawka mi wpadła w łapki, a przygód z założenia nie czytam nawet jak jest dostęp, więc... masz mój gladius jeśli mnie obudzi słońce trzeciego dnia o świcie.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem