Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2022, 18:43   #487
druidh
 
druidh's Avatar
 
Reputacja: 1 druidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputację
Czytam o tych wszystkich przekrętach, kombinacjach i przewałach jakie działy się w tej serii i wychodzi mi że najłatwiej byłoby załatwić sprawę, gdybyś Hen cofnął czas sesji o 3 dni. Podaj konto na buy coffee albo czymś podobnym i się dogadamy. Może Gladin coś dorzuci, w końcu jest majętnym kupcem. Ja mogę postawić dużą kawę z sernikiem.

Biorąc pod uwagę, że wszystko zaczyna pięknie płonąć jak siedziba Mocka (ta zdaje się to nawet 2 razy) mam nadzieję, że istnieje jeszcze jakaś opcjonalna ścieżka, przy której odniesiemy jakiś połowiczny choćby sukces utrzymując swoje głowy na karku?

Zanim cokolwiek napiszę, chcę doczytać do końca sesję raz jeszcze. Będę miał też kilka pytań. Najlepiej będzie chyba jak wrzucę je tutaj, nie?
thb, zakładałem, że ja będę informacje donosił i zmieniał kiecki. Oniemiałem swego czasu jak dowiedziałem się, że Stalowy miał naście stron notatek, a ja z Leo wbijałem na pałę w każdego posta. Zabijanie przypadkowych osób na szlaku, nie licząc się z konsekwencjami, było jednak prostsze (zanim konsekwencje nie zabiły Leo).
 
__________________
by dru'
druidh jest offline