Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2022, 20:12   #107
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Ok to tak:

Buck ma plan mniej więcej taki jak opisem w poście. Porwać partyjniaków, nafałszować ich wódą i prochami, rozebrać i umieścić w budynku. Zwalić na nich podpalenie i przy okazji skompromitować na fotkach, jak ich wyprowadzając gołych i nawalonych na tle płonącego budynku. Na razie nie planowałem tego jakoś bardzo szczegółowo, bo chce wiedzieć czy Ami się na taką akcje zgodzi, czy może załatwi współpracę Policji, Straży i jakiegoś pismaka. No i czy w zamian załatwi nam wejściówkę w porcie. Jak temat będzie klepnięty, to pewnie wyślę kogoś na Margaritę żeby przywiózł noktowizory i może jakieś posiłki.

Przy okazji dwa pytanie o sam budynek: jaka to konstrukcja, głównie chodzi mi o materiały, na ile są łatwopalne i czy mają tam podłączony gaz?

Carabinierowu zlecam dalsze śledztwo. Jeśli nic nie znajdzie, zapytamy księgową, czy reflektuje na jakąś ustawkę w tym zakresie.

Chcę dokończyć zakup pistoletów. Trzydzieści sztuk jak w wyliczeniu wyżej (MAC Mle 1950 x20 = 20 x 300 = 6 000 $ = -17 500 $ ) plus zakupu drugiego auta.

Tu małe przypomnienie bo poruszałem te tematy wcześniej:

- Czy Bert jest wstanie jeszcze zorganizować jakiś biznes z paliwem, jak ostatnio? Zleciłem naszym ludziom na Grenadzie, coby się o to dowiedzieli.

- Chciałbym nawiązać kontakt z Durandem. Raz po to aby zorganizować szkolenie na jego strzelnicy, z wykorzystaniem jej zasobów dla pierwszej grupy. Dwa być może będziemy potrzebować jego motorówki. Rozumiem, że ona ma ograniczony zasięg, ale czy można ja np. podpiąć do naszego kutra i wykorzystać jako środek do bardziej sprawnego rozładunku?

- Skoro Lyra, Eyurico są na razie NPCami, mogę prosić o jakieś mechaniczne info na ich temat. Jakie mają specjalizacje, itp. Być może gdzieś było jakieś info, ale chyba przegapiłem.

Na razie to chyba tyle. Póki co jestem na etapie planowanie, ale jak Ami klepnie temat, to przejdę do opisanie szczegółowo, przypisania zadań, itd.
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline