Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2022, 15:53   #19
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Pozytywne:


Nicoleta: Julian słyszał o jej współpracy z kościołem Pharasmy i ceni sobie jej wkład w działania Pharasmitów, które pokrywają się z jego własnymi.

Rita: Łączy ich silna awersja do nekromancji i nieumarłych, zdecydowanie. Szanuje jej oddanie sprawie oraz utrzymywaniu prawa. Moralny kompas.

Karoline: Dobre serce i szlachetne pobudki. Rekrutowanie ludzi do utrzymywania porządku tam, gdzie oficjalne służby porządkowe nie sięgają, to zdecydowanie coś, co imponuje Julianowi. Aczkolwiek...


Negatywne:

Karoline:
Aczkolwiek Julian nie do końca ufa tym szlachetnym pobudkom, uważając je tylko za grę i próbę zbudowania własnej siły. Historia zna zbyt wiele przypadków, gdzie silna banda zbrojnych pod wodzą charyzmatycznego przywódcy okazywała się przynosić więcej szkód, niż pożytku. Karoline obserwuje więc bardzo uważnie, by wyczuć czy rzeczywiście kierują nią szlachetne pobudki, czy własna ambicja.

Wstępna propozycja ode mnie. Naturalnym negatywem dla Juliana byłaby nekromantka, ale nie chciałem dublować. Mimo wszystko, podobny disclaimer jak wyżej u Alex, na Nicoletę będzie spoglądać czujnie i podejrzliwie.
 
Aro jest offline