Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2022, 14:59   #510
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
No właśnie nic a nic.

Czary wymagające widoku celu nie działają.

Działają obszarówki.

O ile się nie mylę to łucznicy w tej ciemności nie mogą strzelać, a my nie możemy w tę ciemność władować ataku dystansowego.

W walce w zwarciu masz disadventage za to, że nie widzisz przeciwnika i adventage za to, że przeciwnik nie widzi ciebie. W efekcie wychodzisz na zero, bo żadne inne adventage się nie sumują.

Tylko istoty widzące w magicznej ciemności kompletnie ignorują ten efekt (to diabły (devils), niektóre demony i Mharcis.

Generalnie może to frustrować, bo Vall stracił przewagę z familiara i z Elfiej Celności, ale jeżeli pomyślimy o tym, że Shewa jednym ruchem wyłączył 3 łuczników, maga, bossa i chyba ze 2 wojowników to frustracja idzie w kąt.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline