Wątek: Fate: Save Game
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2022, 16:21   #1
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Fate: Save Game

Hej

Chciałym zrobić rekrutkę do systemu Fate Core, a konkretniej mówiąc Fate: World of Adventure zwanego Save Game. Gracze wcielają się w nim w bohaterów świata gier arcade, którzy muszą się zmierzyć z Glitchem, to jest niebezpiecznym wirusem komputerowym, który zainfekował prawie całą wyspę Tendorii i grozi zniszczeniem elektronicznego świata. BG są jedynym, co może go powstrzymać.

Podręczniki do systemu można dostać za co łaska (nawet za darmo) na DriveThruRPG tutaj - Fate Core i Save Game.

Poszukuję około 4 graczy, minimalnie 3, maksymalnie 5 (powiedzmy, wszystko zależy od ilości chętnych i jakości kart). Przyjmę tych graczy, których KP mi się najbardziej spodobają.

Rekrutację planuję zakończyć za mniej-więcej 2 tygodnie, to jest 20 listopada o północy.

Będziemy oczywiście korzystali z mechaniki - nie jest trudna bądź skomplikowana, myślę wręcz, że jest całkiem elegancka, będąc szczerym.

Fajnie byłoby się wpasować w jedną "turę" MG - gracze w ciągu tygodnia, ale jestem otwarty pod tym względem.

Pozdrawiam
Kaworu

PS. Jaki czas temu popełniłem recenzję dla Poltergeista, można się z nią zapoznać pod tym linkiem
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 02-11-2022 o 16:48.
Kaworu jest offline