Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2022, 17:23   #496
druidh
 
druidh's Avatar
 
Reputacja: 1 druidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
To, że ktoś was w domu Hrabiny podsłuchał wiedzieliście od momentu, gdy dowiedzieliście się o wizycie kogoś w Pierwszym Banku Krasnoludzkim i szukaniu przez niego Morgrima Luddsona. Czasu było sporo.
To zaiste fakt.

Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Ja też nie wiem, o której kartce mówisz.
Ta która otwiera wszystkie drzwi... że jej posiadacz działa na specjalne zlecenie Elektorki. Roz jej raczej nie widziała, więc nawet nie wie, że może o to zapytać, to pytam tylko ja. Jak by Rudolf rzucił na nią okiem, to byłoby super.

Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
A ile potrzebujesz by było?
Do pół godziny max Roz będzie gubić potencjalny ogon o ile w ogóle wyjdzie z budynku i może przy okazji zabłądzić do kupca, żeby zobaczyć co się u niego dzieje, ale jak ma tam w środku nocy dwie godziny zasuwać to średnio się to klaruje i wtedy tylko będzie gubić ogon.

Roz mieszka na Nowym Mieście a Kaufman pewnie w dzielnicy Kaufmanna, to może być trochę daleko? A gdzie może mieszkać Hrabina?
 
__________________
by dru'

Ostatnio edytowane przez druidh : 02-11-2022 o 17:33.
druidh jest offline