Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2022, 18:18   #183
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Czyli jednak Manfred go wsypał... glejtem mógł się ratować ale co, jeżeli siłą postanowią go wziąć? Papier papierem, ale siła za nim potrzebna. Od tego miał Onufrego a ten chyba miał jakieś skrupuły i brał go za zdrajcę?
Kazał Carlo zostawić ich samych i zrobić to, co mu zlecił: śledzenie strażników i sprawdzenie, co będą robić. Za zamkniętymi drzwiami zwrócił się do kislevity.

- Dalejże, panie Hrepiczuk. Nie każę wam przecież bić tych ludzi, co to podają się za strażników. Zdrajcą nie jestem, ale pewnie są w tym mieście ludzie wpływowi, którzy chcieliby się mnie pozbyć. Khazadzi słyną ze swej prawości i honoru. Czy jeżeli Fimburson wam potwierdzi, że zdrajcą nie jestem, to załatwi nam sprawę? - przekonywał ochroniarza. Do czego to doszło! Jeszcze ten spróbuje go powstrzymać przed odwrotem na z góry upatrzone pozycje!
 

Ostatnio edytowane przez Gladin : 02-11-2022 o 18:23.
Gladin jest offline