Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2022, 20:24   #4
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Na PM poszły do was linki do podręcznika i materiałów dodatkowych. Jeśli macie pytania pytajcie tu lub na PM. Ewentualnie jeśli wolicie na discordzie lub innym komunikatorze.

Jeśli ktoś chce przyjrzeć się podręcznikowi, a nie ma czasu na grę, to również zapraszam podrzucę link.

Świat jest bardzo rozbudowany, sam szkielet został tutaj bardzo szczątkowo zarysowany i jestem pod wrażeniem, że go dostrzegłeś.

Co do postaci macie na razie wolny wybór. Najbardziej mi zależy na androidach i fenomenach.

KP wystarczą szczątkowe na podstawie tego, co znajdziecie w materiałach. Nie wymagam długich historii, te powstaną dopiero podczas przygody.

Początkiem przyszłego tygodnia utworze doca, na którym będzie można śledzić przygotowanie postaci ustalić synchronizacje i wątki poboczne (choć nie wiem czy będę tego ściśle wymagał - kwestia graczy).
 
Fenrir__ jest offline