Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2022, 10:00   #28
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
W Miguelu zagotowało się gdy usłyszał magiczne Pepito. Splunął i już szykował się z wiązanką przekleństw i bluzgów, z których tylko część miała nie być po hiszpańsku. Ale wcześniej padło magiczne Arasaka.

- Grubo - powiedział tylko, po czym dosiadł się obok Parka.

- Ganimedes wspomniał, że zanim dojdziesz masz uważać, bo ten hotel należał do Arasaki - Miguel mówił cicho przechylając się do Parka. Po tem siedział zwijając pęk kabli. Dysk spalony. Optyka roztrzaskana. Poszycie z kopolimerów aluepoksydowego z włóknem węglowym. Kompletnie nie recyklowalne. Latynos splunął. Kable zwijał w ciasny pęk. Miedź można było przetopić. Reszta tworzyw ze środka mogła iść na granulat. Poszycia niestety… ultra lekkie… ultra wytrzymałe… kompletnie nie naprawialne i nie odzyskiwalne. Typowe we wszystkich latających badziewiach.

Miguel w końcu upchał przewody po kieszeniach kurtki.
- W hotelu ponoć było pełnowartościowe SI i w pełni zautomatyzowana obrona. Gdybyś zgarnął jakieś plany, to byłoby fajnie. Może skoro mają taki automat, to jest tam jakiś monitoring do którego szło by się wczepić już pod samym hotelem? Co myślisz?

Łysobrody postukał wielkim kluczem kolano netrunnera. Narzędzie wyglądało dość zabawnie w niewielkich dłoniach Miguela. Z drugiej strony trafienie z pełnego wymachu w kolano mogłoby ostudzić zapał każdego, kto powątpiewał w zdolności nastoletniego kierowcy.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline