Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2022, 20:41   #111
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
No wreszcie jest. Bardzo przepraszam za taką obsuwę, ale jak już zacząłem pisać, to w trakcie okazywało się, że całość się rozrasta i rozrasta. Co chyba widać w objętości tekstu.

Ponieważ jak każdy wielki artysta (taki przez duże A i jeszcze większe W ) mogę zostać nie zrozumiany, to wyjaśniam, że opis całej akcji, przedstawiłem jako zobrazowanie tego co Buck mówi na zebraniu. Po prostu zmęczyło mnie już popisywanie jak to łysol przeprowadza kolejną odprawę, na której tylko gada.

Plan jest taki jak opisałem ze szczególnym uwzględnieniem aspektu bezpieczeństwa, zgodnie z życzeniem Amiego. Jakby ekipy ratownicze nie miały spisać się tak wzorowo jak w przedstawionym scenariuszu, Buck ma rezerwową ekipę rabunkową w pobliżu, która w akcję niczym nie sprowokowanego heroizmu obywatelskiego uratuje delikwentów tuz przed przybyciem straży.

Buck wykorzystuje jedna akcje, jako zasłonę dymną dla drugiej i chce obrobić obydwa magazyny jednej nocy. Tego drugiego mi nie opisywać jeszcze, ale założyłem ze zostanie zrobiony zwiad, zlokalizowane zabezpieczania, typu kamery, rozpoznany sposób odcięcie łączności, przynajmniej tej kablowej i zasilania. Znów, jeśli się tylko da, to chce to zrobić bez ofiar.

Nie opisywałem szczegółów w jaki sposób dokładnie zostanie podpalony budynek partii, ale zauważył ze mam w ekipie oprócz Bucka co najmniej kilku speców do materiałów wybuchowych, do tego gościa od budowlanki plus plany budynku, więc taki zespół będzie wstanie to technicznie ogarnąć. Sam się na tym nie znam, więc zostawiam to fachowcom

Pozwoliłem sobie przesunąć akcje w poście o parę dni, ponieważ akcja ma się zacząć w sobotę, był piątek a potrzebowałem trochę czasu, aby sprowadzić z Margarity resztę ekipy, auto i noktowizory, plus poczynić przygotowania. Większość planuje odesłać po akcji, wraz z zakupioną bronią i sprzętem.

Z racji tego ze post wyszedł i tak długi nie pisałem tam nic o Carabinierze i jego akcji. W miarę możliwość ma po prostu kontynuować obserwacje, ewentualnie jeśli nic by się nie dało znaleźć to wybadać, czy księgowa była by zainteresowana zorganizowaniem jakieś ustawki.

Do tego kupie bron od tych gwardzistów. Interesuje mnie M 1 Carbine - jeśli maja 10 sztuk to wezmę, jeśli mnie to wezmę ile mają, plus te pistolety, tyle ile mają. Do tego chce nawiązać kontakt z tym handlarzem, coby zboczyć czym dysponuje.

To chyba tyle. Jeszcze raz sorry za obsuwę i za ewentualne błędy i literówki. Chciałem wrzucić jak tylko będzie gotowe. Mam nadzieje że nadrobię punktualność ilością
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline