Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2022, 21:48   #124
Nuada
 
Nuada's Avatar
 
Reputacja: 1 Nuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputację
Gladin to wszystko, by ułatwić komunikację i przekazanie informacji. Bez obaw, w żadnym razie Carl nie zdradził miejsca swojego pobytu. Miejsce spotkania z małoletnim informatorem może być całkowicie dowolne. Jak ci nie pasuje, ta lokalizacja spotkania to poprawię post. Żaden problem.

Wybaczcie takie uproszczenia. Tak po prostu łatwiej mi było przekazać informację. W żadnym razie nie mam na celu w ten sposób was udupić. Dzięki jednak za czujność.

_____
Elenorsar - fakt przysługuje ci dodatkowe info, ale z racji, że nie wydałeś wszystkich punktów, to wstrzymywałem się z odpowiedzią. Ot, cały sekret.

Proszę jednak byście mnie pilnowali w tego typu sprawach i drobiazgach, bo pewne detale i deklaracje w natłoku zdarzeń mogą mi umknąć. Nie ma w tym żadnej złośliwości, a jedynie zapominalstwo.
 

Ostatnio edytowane przez Nuada : 05-11-2022 o 21:54.
Nuada jest offline