Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2022, 03:53   #112
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
T 28 - 1998.02.19 cz, popołudnie

Oki, to mój post jest :> Termin na posty do pt. 11.11. To 6 dób na sklejenie i wrzucenie posta :>


Stan zdrowia:


Barabasz "Buck" Kazinski - 10/10; s.zdrowy (0)
- Mi Na Wen - 10/10; s.zdrowy (0)


Budżet AIM:

stan wyjściowy: 48 140 $

+ 1x 100 = 100 $ za terminowy post
+ 1x 1 000 = 2 000 $ za dużą scenkę fabularną
+ 1x 1 000 = 1 000 $ za planowanie dalszych działań
- 5x 10 = -50 $ za rejs 5 najemników Margarita - Barcelona
- 1x 11 000 = 8 000 $ za terenówkę UAZ 469

stan końcowy: 43 190 $

10x noktowizor II-gen (Barcelona; magazyn)
6x ckm M 1919A4 (Barcelona; magazyn)
1x terenówka Land Rover III
1x terenówka UAZ 469

---




- Oki, to od końca mojej poprzedniej tury minęło ok tygodnia. Poprzednio był pt obecnie jest cz.


@Finanse


- Co do kosztów to za 10 000 $ udało się kupić drugą terenówkę. Ex sowiecki UAZ 469. Cenę udało się Schiffer zbić o 20% czyli ostatecznie poszło na to 8 000 $.

- Co do ceny wynajmu samochodów z innych miast to koszt 500 $ kaucji za sztukę + 100 $ za dobę od 1 sztuki. Kaucja ulega zwrotowi gdy się zwraca nienaruszone auto. Sprowadzenie aut to ok pół dnia drogi w obie strony.

- Co do cen M 1 Carbine to są po 1 575 $ za 1 szt. Tweety może załatwić 10 szt po 1 400 $ na jutro (czyli w pt). Jak przyklepiesz no to możesz uznać to za załatwione. Za 10 szt to będzie -14 000 $.

- Co do handlarza bronią to ma on głównie klamki. Powinien mieć większość klamek z Innowacyjności 1-3 czyli do ok lat 40-tych i 50-tych XX w. Ceny jak w docu z ekwipunkiem.


---

@Porwanie polityków


- Porwanie czterech polityków to dość randomowa sprawa. Czyli w weekend siedzą w domu a czasem gdzies wyjdą czy wyjadą. Kiedy to od 8 rano +k12 dla każdego (czyli 4k12). Czyli dość marne szanse, że uda się całą czwórkę pochwycić w jednym momencie. I trudno to przewidzieć kiedy przydarzy się okazja.

- Samo przechwycenie rokuje spore szanse powodzenia. Dla każdego jednego to rzut 1k10 (czyli razem 4k10). Wynik 1-8 poszło mniej więcej gładko, 9 to nie udało się, facet mimo wszystko zwiał albo ktoś sie przypałętał co uniemożliwiło porwanie, 10 to prawdziwy pech, nadjechał radiowóz, ktoś zainterweniował czy inne spore kłopoty, porwanie się nie udało a zespół ma poważne kłopoty.


---

@Pożar w biurze


- Chyciałbym wiedzieć kto z najemników jest przydzielony do tego zadania.

- Samo wywołanie pożaru jest względnie łatwe. Pare kanistrów benzyny załatwi sprawę. Niemniej pożar to trudny do przewidzenia żywioł więc będzie rzut na 1k10. Na 1-9 będzie się po prostu palić ale na 10 będzie coś pechowego. Albo ktoś z porwanych zaczadzieje, kipnie na zawał, coś się zawali, ktoś oberwie itd, coś pechowego.


---


@Strzelnica


- Tu też chciałbym wiedzieć kto zostanie przydzielony do tego zadania. Odległosć jest na tyle duza między centrum miasta gdzie jest siedziba partii a strzelnicą na obrzeżach miasta, że jak ma być to zgrane w czasie to raczej każdy ten adres powinien mieć swój zespół.

- Udało się rozpoznać obiekt z zewnątrz ale nikomu nie udało sie wejść legalnie na co by nie mówić teren policji. Więc nie wiadomo co jest w środku.

- Nocna załoga to prawdopodobnie 4-6 osób. Raczej w roli nocnych stróżów niż elitarnych gwardzistów.

- Teren jest ogrodzony, ma mocną bramę i ogrodzenie. Aczkolwiek ogrodzenie powinno dać się przeskoczyć dla każdego z Siłą 7+. Przy niższej testy. Lub odpowiednim skillu np. Włamywacz (Tweety). Można też wziąć nożyce do drutu i przeciąć ogrodzenie. Wtedy każdy może przejść przez dziurę w płocie.

- Latarni i kamer raczej trudno wyłączyć z zewnątrz. Prawdopodobnie da się to zrobić z wnętrza. Można indywiudalnie je niszczyć ale to raczej powinno ostrzec obsługę, że coś się dzieje. No chyba, że przesypiają całe nocki czy coś w ten deseń.

- Przedostanie się do wnętrza i dotarcie do któregoś z budynków to test Skradania albo Percepcji. Po prostu trzeba spróbować przemykać sie w martwych polach kamer. Każdy skradacz wykonuje test więc im więcej skradaczy tym więcej testów a więc i szans, że któryś się nie powiedzie. Nie udane testy to wykrycie skradaczy przez strażników (przez kamery albo nawet z okna). Udane testy to skryte podejscie pod sam budynek.


- Skryte otwieranie zamków, ewentualne rozbrajanie alarmów to skill Włamywacz (Tweety).


---


@Inne sprawy


- W mieście cywilów rzucają się w oczy. Zasłaniają większość twarzy. To typowo wojskowy sprzęt jakiego raczej trudno spotkać "na mieście". Dałem poglądową fotke jakie to jest duże i jak wygląda na czyjejść głowie. No ale poza tym to w nocy oczywiście daje sporą przewagę w zacienionych miejscach nad osobami jakie nie mają takich zabawek.

- Obecnie jest druga połowa czwartku, akcja ma być w weekend. Więc jak coś to można coś jeszcze się przygotować, zmienić, załatwić. Jak nie to w sumie możesz sobie przewinąć do sobotniego łapania polityków, jak chcesz to nawet sam możesz sobie pokulać na 4k12 ile to zajęło czasu i 4k10 co z tego wyszło. Jak nie to nie ma sprawy, ja pokulam



---



- I to chyba tyle ode mnie. Jak coś zapomniełem to już późno no to daj znać co by Cie interesowało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline