Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2022, 17:52   #30
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Bar JoYStick wnętrze oraz na zewnątrz

Anna napiła się shota synth wódki czuła się jakby łyknęła jet fuel albo jakiś inne cholerstwo do odrydzewnia śrub, albo zdrapywania farby! Mimo że miała łeb mocarny jak sklep Militechu w złej dzielnicy to z oka poleciała jej łza i zaparło dech w piersiach! Zdawało się, że to co najmniej 70% zawartości alkoholu, gdy minął pierwszy szok po gardle, przełyku i żołądku rozlało się przyjemne ciepło, a podtruty układ nerwowy zamruczał przyjemnym szeptem upojenia.

Maryśka pyrgnęła wściekle szklankę rozbijając ją w drobny mak - Chciałam na kamieniach nie na betonie! Pierdolę ten bar, idę na zakupy! Anna chcesz coś z Kibble Nano ?- Spytała koleżanki i ruszyła do wyjścia.

Wsłuchując się w ambient wrednego Genius Loci, jakim było Night City Aidan przypomniał sobie słowa pożegnania pijaczka - Spoko dzieciaku będę tu jakbyś zmienił zdanie kelner dawaj synth Whiskey z Grzmote m!- Jeżeli facet nadal będzie mieszał upery z downerami to raczej długo nie pociągnie, chyba że wyrwane z hotelu fanty starczyły mu na nową cyber - wątrobę ?

Z zamyślenia wyrwało Kallister powiadomienie na Agencie. Skrypty śledzące najwyraźniej usłyszały jego zapotrzebowanie na zabawki erotyczne i teraz próbowały mu wcisnąć wibrator strap on, w kształcie przedpotopowego Joysticka, takiego samego jak ten na neonie baru za jedyne 399 eurodollarów plus koszt przesyłki z możliwością dostarczenia dyskretnym dronem do jego lokalizacji, jeżeli tylko włączy tracking!

Potrąciła go wyraźnie wkurwiona Norwidówka wychodząca z baru - Ten bar jest do dupy! Kamieni nawet nie mają! Idę kupić kibble o smaku kiełbasy i smycz dla psa chcesz coś ? Mam kasę nie jestem funflem ani utrzymankien cobyś musiał mi wydzielać- Po uzyskaniu odpowiedzi ruszyła na zakupy.

Jersey Datapool

Miguel zauważył kontem oka, że w stronę zbiorowiska ludzi idzie samotny clown z czymś, co wyglądało jak plastikowy pistolet na wodę i ciasto z kremem. Po plecach młodego Madrigala przebiegł dreszcz! Rozpoznał przedstawiciela przerażającego gangu pozerów Boozos słynącego ze śmiertelnych dowcipów.

Znając ich zjebane poczucie humoru w pistolecie był kwas a ciasto zawierało C4 czy inny granat wybuchający przy kontakcie. Sieciarze niczego jeszcze nie zauważyli a nienaturalnie szeroki uśmiech na chirurgicznie modyfikowanej twarzy i szaleństwo w zaczerwienionych kaprawych oczach psychola nie zwiastowały niczego dobrego!
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 07-11-2022 o 08:39. Powód: zamaskowanie hiperlinka żeby ładniej wyglądało
Brilchan jest offline