Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2022, 18:51   #126
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 14 - 2519.07.02; agt; zmierzch

Oki, to mój post jest :> Czas na odpis i wrzucenie postu do końca pt. 11.11 czyli jest 5,5 dób na wrzucenie posta. :>


Stan Zdrowia:


Joachim 12/12; s.zdrowy (0);
Otto 13/13; s.zdrowy (0);


Stan PZ


Joachim 600 PZ
Otto 400 PZ


Stan PD


- Joachim 5 za wrzucenie posta

- Joachim 5 PD za odegranie trudów podróży

- Joachim 10 PD za pogaduchy przy kolacji w tawernie

- Joachim 10 PD za decyzyjność co dalej

- Otto 5 PD za wrzucenie posta

- Otto 10 PD za docowanie scenki

- Otto 10 PD za rozmowy przy ognisku

- Otto 10 Pd za akcję w obozie pielgrzymów

- Otto 10 PD za decyzyjność



razem:

Joachim 425 + 30 = 455 PD (pomocnicy po 100 PD)
Otto 390 + 45 = 423 PD (pomocnicy po 97 PD)


---



- Oki, to od końca mojej poprzedniej tury minęła prawie doba. Czyli od poprzedniego wieczoru do dzisiejszego.



- Joachim zapewne wrócił do siebie do domu na noc. I po prawdzie większość dnia do zboru ma do dyspozycji. No ale, że to właśnie Agnestag czyli dzień zboru to i tak większość kultystów spotyka się na "Adele".


- Otto wrócił z towarzyszami do miasta. W nocy akcja porwania się udała. Udało się zdobuć dwie branki i tak jak była umowa jedną zabrali zwierzoludzie drugą ludzie. Po przybyciu do miasta Sigismundus zamknął ją w celi na zapleczu piwnicy swojej apteki. Jak wracają do miasta to tak już w południe więc do zboru jest ok 5-6 h. A wieczorem właśnie sam zbór.



- Poza tym właśnie wieczorem jest zbór. Są omawiane różne sprawy. Pierwsza część to ta nieoficjalna, przy kolacji. Można sobie indywidualnie z kimś porozmawiać czy tak towarzysko wymienić się plotkami. Te w scence to tylko taki przykład i skrót myślowy takich rozmów.

- Potem jak wychodzą Merga i Starszy to zaczyna się ta główna, wspólna część zboru. Gdzie omawiane są sprawy dotyczące całej koterii. Główny gwóźdź programu to akcja planowana na turniejowy bal, najlepiej w teatrze. Oraz wyjazd Mergi i części kultystów do Norsci, zapewne w przyszłym tygodniu. Poza tym parę innych wątków.


- Scenka w zborze jest wspólna i na dość ograniczonej przestrzeni więc miejsce to na uwadze czytając i pisząc swoje doci/posty


- W tej turze bym chciał omówić głównie to co na zborze. Czyli wszelkie plany, pomysły, przygotowania itd. W swoim poście tylko ogólnie zaznaczylem ocb.



---


- I tyle z mojej strony na tą turę Jak jakieś pytania czy deklarki to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem