Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2022, 20:35   #882
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Ciężko powiedzieć czego moglibyśmy oczekiwać od paladyna... ten Faerie Fire był spoko, bo dawał ułatwienie.

Oberik ma Sharpshootera, więc ułatwienie jest sporo warte.

Poza tym ja bym brał coś fabularnie fajnego. Compeal Duel zawsze wydawał mi się bardzo fajny.

Nadal nie rozkminiałem jaką speckę ma Lotta.

W każdym razie Bran na 4 poziomie dołożył sobie +2 do Inteligencji, przez co jego obrażenia od czarów będą częściej trafiać. Myśle, że nadszedł czas innym, młodszym (hahaha) zostawić miejsce w pierwszych szeregach.

Oznacza to, że nie potrzebuję jakiejś super zbroi. Mogę więc zamontować komuś ulepszenie w czymś. (Ja będę korzystać nadal z +1 do trafienia spellami w mojej trzylufowej różdżce).

Więc mogę zasugerować +1 w zbroję/tarczę, albo +1 w broń.

W przypadku łuków/kusz/wszelkiego rodzaju broni na amunicję mogę zamontować podajnik pocisków, który spowoduje, że nigdy nie zabraknie pestek w waszym gnacie...

Myślałem też o Lotcie i jej zamiłowaniu do oszczepów... zwłaszcza gdy oglądałem ostatnio Prey i indiankę z toporkiem na sznurku. Mogę do broni miotanej dołożyć funkcję "powrotu w dłonie po ataku". Już nigdy nie będzie tak, żeby zabrakło w ręce czegoś czym można rzucić (bardzo ważne od 5 poziomu, bo postaci które mają dodatkowy atak mogą tylko raz dobyć broń w ramach ataku).

Pomyślcie czy coś chcecie. Jeśli nie, to zostanę z ulepszeniem zbroi.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline