Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2022, 21:57   #786
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 76 - 2526.I.13; bzt; zmierzch

Ok, to mój post jest :> Co do terminu to do północy pt 11.11. Więc jest 5 dób na wrzucenie posta :>


BG:

Deszatie - Carsten Eisen (R 3) - 10/14 s.ranny (-10);
Lord Melkor - Bernard de Trouville (R 5) - 9/16 s.ranny (-10);



PD


- Carsten 5 PD za wrzucenie posta

- Carsten 20 PD za wykonanie zadania - oczyszenie obozu z rojów

- Bertrand 5 PD za wrzucenie posta

- Bertrand 20 PD za wykonanie zadania - szarzę na przełamujących się jaszczurów


Razem:



Carsten 545 + 25 = 570 PD (podwładni po 578 PD)

Bertrand 190 + 15 = 205 PD (podwładni po 46 PD)


---




@Wszyscy


- Oki to od poprzedniej tury minęło ok pół doby. Wtedy zbliżało się południe obecnie jest zmierzch.


- Nie kulałem dajej bitwy tylko zrobiłem to fabularnie. Na oko i czuja uznałem, że armia de Rivery poniosła ok 25% strat. Stąd też ten ubytek w HP u BG. W oddziałach i różnych BN-ach wygląda to podobnie. Stąd prawie wszystkie postacie opisane w poście są jakoś tam ranne.


- Bitwa o obóz trwała do około południa. Saurusy przebiły się przez pierszą linię natrafiły na marines Bertranda i Lany. Dla ludzkiej lekkiej piechoty zrobiło się krucho. Ale w sukurs przyszła im gwardia imperialna Koenig i konkwiskadorzy pod wodzą de Rivery. Jednak jaszczury walczyły do końca w okrążeniu i trzeba było wezwać każdego kogo się dało ściągnąć aby je po prostu wybić do nogi.


- Ostrzał obozu przez skinki trwał jeszcze z godzinę czy dwie aż ustał. Wkrótce też do obozu wróciły wysłane rano oddziały marines a także wysłane przez królową Alderę Amazonki.


- Popołudniu walki wygasły. I zaczęło się porządkowanie pobojowiska. To też było dość zajmujące. I ostatecznie dopiero w zapadającym zmierzchu udało się zwołać naradę na jakieś podsumowanie.



- W tej turze bym chciał wiedzieć co BG porabiali od poprzedniej tury. Głównie w końcowej fazie bitwy i już po niej. No a także jak się udzielają na wieczornej naradzie.



---



- Chyba tyle ode mnie Będę musiał wymyślić jakiś mniej zliczeniowy sposób na prowadzenie większych bitew
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline