Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2022, 08:45   #888
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Cytat:
Myślałem też o Lotcie i jej zamiłowaniu do oszczepów... zwłaszcza gdy oglądałem ostatnio Prey i indiankę z toporkiem na sznurku. Mogę do broni miotanej dołożyć funkcję "powrotu w dłonie po ataku". Już nigdy nie będzie tak, żeby zabrakło w ręce czegoś czym można rzucić (bardzo ważne od 5 poziomu, bo postaci które mają dodatkowy atak mogą tylko raz dobyć broń w ramach ataku).
Haha, też to oglądałam i pomysł mi się bardzo podoba. Lotta jakoś by sie dorzuciła finansowo jeśli trzeba.
Cytat:
Nadal nie rozkminiałem jaką speckę ma Lotta.
Hahaha, a bo ja tak na bakier z mechaniką piątki jestem i w sumie gram na yolo... Pewnie powinnam była wziąć ścieżkę berserka, ale wzięłam totemicznego wojownika. Tyle że Lotta nie wykonała jeszcze rekwizytu może teraz w podróży się uda.
 
Sayane jest offline