Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2022, 15:44   #4
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Normalnie, nie wpada się do czyjejś rekrutacji, by na nią ponarzekać no ale skoro sam MG już zaczął...


Cytat:
Napisał Dekline Zobacz post
Sesja będzie również stosunkowo krótka i pozbawiona wielowątkowych fabuł, co nie znaczy że będzie totalnie nudna.
No ale trochę jednak nudna, to tak? Bo tak to odbieram... a może i nie tylko ja?



Cytat:
Napisał Dekline Zobacz post
Zatem, jak widzicie, szukam dwóch-trzech graczy, którzy wcielą się w role „emisariuszy”. Celowo nie podaje szczegółow dotyczących profesji, wyposażenia itp. gdyż rodzaj prowadzenia warsztatów będzie również zależał od rodzaju zgłaszających się graczy.
"My przyjść do wasza wieś, z nasza, bo wy mieć jedzenie, a my nie. Czemu?"

Emisariusze to mocne określenie... Ale wszystko sprowadza się do wieśniaków? Czy może się mylę, i można grać kimś więcej, niż typowym burakiem?

Jakieś losowanie profesji, czy co to tam się robi przy tworzeniu postaci?

Pozdrawiam!




Ps: Ja nie mam pojęcia, co to Warhammer, zawsze to omijałam szerokim łukiem :PPP
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline