Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2022, 20:29   #6
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Buka,

1. To są warsztaty, skupione na wprowadzeniu graczy. Siłą rzeczy nie będzie to sesja zasługująca na oskara.

2. Można grać kimś więcej.

3. Specjalnie nie poruszałem tej kwesti, gdyż nie wiedziałem kto się zgłosi. Nie chciałem też zalewać mechaniką na start.

Tildan,

A to ciekawe, Twój nick i avatar zdawał mi się należeć do grona starych wyjadaczy Li, co rozumie się przez udział w sesjach. A tu proszę, jak sie spojrzy na profil to faktycznie.A poza forum? Na żywo coś grasz/grałaś?

Także zapraszam, te warsztaty są stworzone dla osób takich jak Ty. Nie ma czegoś takiego jak: "nie dam rady". Póki jest w Tobie chęć to ja dam z siebie wszystko ażeby wyszło.

Moim celem jest stworzenie miejsca dla świeżaków, także jeśłi będzie więcej chętnych to nie mam zamiaru nikogo oprawiać z kwitkiem. Jako opiekun działu postawiłem sobie za cel otwieranie się na świeże mię.. znaczy nowych.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline