Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2022, 06:50   #92
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Thumbs up

Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Keth, ładujemy się w ten konflikt? Koleś właśnie rozpuścił komuś twarz, więc jestem za tym, żeby się zmyć. Jeszcze przyjdzie czas na walkę.
Walka w tym systemie jest szybka brutalna i bardzo śmiertelna, ale cóż ze mnie byłby za MG jakbym nie kusił? ogólnie fajne odgrywanie najmłodszy Miguel jest w tej sytuacji najbardziej rozsądny, bo dużo stracił.

Park jest romantykiem i idealistą, który ma najbardziej stabilne życie rodzinne co jest ogromnym zasobem sił mentalnych, ale sprawia również że jest odrobinę naiwny

Cieszę się, że łyknął przynętę, choć teraz będę potrzebował wrócić do podręcznika i jeszcze raz przeczytać rozdział o walce ogólnie jaram się jak flota Stannisa serio świetni z was graczę_czki to radość dla was prowadzić
 
Brilchan jest offline