Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2022, 08:44   #23
GreK
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 1 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację
Chyba ją w cyckach szczyka. Też sobie wymyśliła. Kino. Ma pójść z Paskudą na randkę? W sumie… Może się poświęcić. Ten jeden raz.
Dopadł ją na dużej przerwie.

- Dobra - powiedział z ciężkim sercem starając się nie patrzeć w jej rozbiegane oczy. - Femina. W sobotę. Żadnego trzymania za rękę i takich tam! - Pogroził. - Żeby było jasne. Idziemy razem na Tytanica, mówisz mi wszystko co wiesz na temat Nowego i się rozstajemy.

Wzdrygnął się na samą myśl, że mogłoby do czegoś dojść między nimi. Jak chłopaki zobaczą ich razem to przecież będą się zbijać do końca pedałówy. Szlag!

***
Pojawienie się nowego na korytarzu było zaskoczeniem dla całej ich trójki. Jacek prawie się wściekł.

- O Jezu! - jęknął cicho. - A ja się już umówiłem z Paskudą…

Gdy tylko tłumek się rozpierzchł po salach Borkowski ruszył w kierunku Nowego. Bardziej wkurzony teraz na niego za wymuszone spotkanie z pośmiewiskiem szkolnym niż za cokolwiek innego.

- Coś kurwa za jeden - wypalił nie zastanawiając się - i czemuś się nas tak czepił?!
 
__________________
LUBIĘ PBF
(miałem to wygwiazdkowane ale ktoś uznał to za deklarację polityczną)
GreK jest offline