Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2022, 19:06   #99
Nuada
 
Nuada's Avatar
 
Reputacja: 1 Nuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nuada Zobacz post

W tym momencie korytarz wypełnił dźwięk dzwonka obwieszczającego koniec przerwy. Towarzyszył mu jęk zawodu całej publiczności. Ludzie zaczęli się podnosić i wolno kierować się w stronę swoich klas.
- Na następnej przerwie - oznajmił blondyn na koniec - Pokażesz mi, jak się to robi. Będę na to laski wyrywał.
- Pamiętajcie magia jest we mnie - odparł Nowy, nie odrywając wzroku od Agnieszki, która ku przerażeniu jej kolegów osunęła się na ziemię.
i z twojego postu:

Cytat:
Napisał GreK Zobacz post
Gdy tylko tłumek się rozpierzchł po salach Borkowski ruszył w kierunku Nowego. Bardziej wkurzony teraz na niego za wymuszone spotkanie z pośmiewiskiem szkolnym niż za cokolwiek innego.

- Coś kurwa za jeden - wypalił nie zastanawiając się - i czemuś się nas tak czepił?!
Z powyższych cytatów wynika, że dzieje się to w stosunkowo krótkim czasie. Niemal jednocześnie.
Chcesz rzucić swoją kwestię przed omdleniem Agnieszki - w porządku. Tylko gdy Nowy będzie ci odpowiadał, to dziewczyna będzie już mdlała. I zapewne jego odpowiedź będzie tak, czy owak dotyczyła tego wydarzenia.

Zatem, co chcesz osiągnąć. Jestem otwarty w tej kwestii i nawet ewentualnej edycji mojego postu, ale muszę wiedzieć dokąd zmierzasz. Z mojej perspektywy, czy wypowiesz swoje słowa chwilę wcześniej, czy chwilę później to niewiele zmienia. Twoja perspektywa może być inna, bo może masz jakiś tajny plan.
 
Nuada jest offline