Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2022, 20:48   #508
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Tyle, że kupno tak dużego mieszkania nawet przy pomocy tak utalentowanej pośredniczki, jaką podsunęła Alexa to nie jest pstryknięcie palcem.
- No tak. To z mechy jest obgadane co i jak. Ale fabularnie to chyba wiecie jak to jest. Oglądanie witryn o nieruchomościach, potem umawianie się z pośrednikiem, oglądanie konkretnych adresów wreszcie decyzja, że "to to". I samo finalizowanie, podpisywanie umów, przelew hajsu itd. To tak na czuja to w pomyślnych wiatrach tydzień czy dwa. Pewnie rzucę kością czy coś aby nie bawić się w jakiś symulacjonizm. No ale na pewno nie tak, że w jeden dzień wszystko będzie "pod klucz".



Cytat:
Ja nie mam za bardzo pomysłu na plany postaci na kolejną noc pogląda seriale z guholami ? Może spróbuje zapolować na jakieś dzikie zwierzęta ? Mogę ewentualnie na to poturlać
- Jak nie dostanę od kogoś deklarek to pewnie obudzi się "u siebie" i tyle. Tura do dyspozycji. Chyba, że coś wymyślę podczas pisania ale nie obiecuję

- A co do Carla to jeszcze jest obecna noc do rozstrzygnięcia. Jak sytuacja zostanie taka jak jest obecnie to uznam, że Carl żegna się z Sebastianem i wychodzi. Wtedy Głód nie ulega zmianom. No a na początku nowej tury i nocy będą kolejne testy na Głód.


Cytat:
Jedna noc na, to chyba też nie wystarczy, a najdalej mamy polecić do Brukseli w noc z czwartku na piątek. I Aurora proponowała by na parę dni wszyscy zatrzymali się w domu studenckim. Jednak jeśli, to rozwiązanie odpada, to może niech część osób poleci do Brukseli teraz, a reszta później dołączy. W sumie osoby będące w pierwszej kolejności w Brukseli mogłyby sprawdzić potencjalne adresy rezydencji od tej pośredniczki.
- Przypominam, że wedle planu to cała grupa miała mieć najpierw spotkanie z Maską. Ona miała wprowadzić grupę w lokalną sytuację zanim pojawią się w mieście.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline