Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2022, 12:12   #512
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
T 14 - 2025.06.04/05; śr/cz; noc, 00:00 - 01:00

- Oki, no to mój post jest :> Termin na zmajstrowanie i wrzucenie posta do końca pt. 11.18. Czyli jest 6 dób na wrzucenie posta :>


Stan zdrowia:


Alessa de Gast (Torreador); Zdrowie 5/5; s.zdrowy (0); SW 6; G 1/5
John Black (Brujah); Zdrowie 5/5; s.zdrowy (0); SW 5; G 2/5
Bruno "Grizzly" (Gangrel); Zdrowie 6/6; zdrowy (0); SW 5; G 1/5
Carl Miechowy (Nosferatu); Zdrowie 5/5; s.zdrowy (0); SW 6; G 3/5
Margaux Ryan (Tremere); Zdrowie 5/5; s.zdrowy (0); SW 6; G 1/5



PD


Alessandra 1 PD
John 1 PD
Bruno 7 PD PD
Carl 0 PD
Margaux 1 PD



@Wszyscy



- Oki, to w tej turze mamy trochę po północy z śr/cz. Opisałem każdemu końcówkę zeszłej nocy i te deklarki albo co wynikało z postów na początek postów.

- Każdy ma do dyspozycji ten początek wieczoru byle nie kłóciło się to z tym co już jest w moim poście.

- Każdy też dostał do północy sms od Aurory z info o czasie i miejscu spotkania z Maską. Chodzi o północ pt/sb i jakiś brukselski klub. A jako ciekawostkę powiem, że w ramach nowych obowiązków służbowych w nowym team koterii jedynie Bruno zapoznał się z dokumentami dotyczącymi nowego projektu. Na zapoznanie się z nimi trzeba poświęcić parę godzin czyli coś w stylu większości nocy.



@John i Margaux


- Ogólnie wieczór przebiegał zgodnie z oczekiwaniami. Margaux wstała, przyjechał Max z wytłumioną spluwą, John wstał, przyjechała ekpia przeprowadzkowa Hetmana, przenieśli kompy do wozu i odjechali, została dwójka z nich - Melvin i Emma - wysłuchali planu i poszli na podwórko po czym w ten plan wtrąciła się policja pukając do mieszkania bram. Tak w największym skrócie



@Carl

- Carl budzi się u siebie w skatepark. Nie udało mu się zaspokoić Głodu w byłej pracy. Więc dalej ma 3/5. Czyli całkiem zauważalny. Kości mu jednak pofarciły i z początkiem nowej nocy nie wzrósł. Poza tym ma resztę wieczoru i nocy do dyspozycji.


@Alessandra


- Skracając to Alessandra wstała na początku nowej nocy, naszykowała się do niej, pożegnała się z Monique, wsiadła do śmigłowca i poleciała do Brukseli. Poza nia leci też Ophelia i Jewel. No i po drodze dało się pogadać albo z dziewczynami albo przez telefon. A na końcu lądują na hipodromie Leona.



@Bruno


- No to Bruno poszedł spać pod koniec poprzedniej nocy a teraz się obudził. I ma resztę wieczoru do dyspozycji. Poza tym dostał zaproszenie na bike party od kolegów z klubu motocyklowego.


---


- I chyba tyle ode mnie na tą turę Jak jakies pytania czy niejasności to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline