Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2022, 20:35   #116
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
T 29 - 1998.02.22 nd noc

Oki, to mój post jest :> Termin na posty do pt. 11.18. To 6,5 dób na sklejenie i wrzucenie posta :>


Stan zdrowia:


Barabasz "Buck" Kazinski - 10/10; s.zdrowy (0)
- Mi Na Wen - 10/10; s.zdrowy (0)


Budżet AIM:

stan wyjściowy: 48 140 $

+ 1x 100 = 100 $ za terminowy post
+ 1x 1 500 = 1 500 $ za dużą scenkę fabularną
+ 1x 1 500 = 1 500 $ za planowanie dalszych działań
- 10x 10 = -100 $ za rejs 10 najemników Margarita - Barcelona
- 10x 1 400 = -14 000 $ za 10x karabinek M 1 Carbine
- 5x 200 = -1 000 $ za 5x pistolet Colt 1911
- 5x 150 = -750 $ za 5x pistolet TT Pistol
- 5x 275 = -1 375 $ za 5x pistolet Beretta M 1951
- 5x 300 = -1 500 $ za 5x pistolet MAC Mle 1950
- 4x 100 = -400 $ za wynajęcie 4 osobówek (1 doba)
- 4x 500 = -2 000 $ za kaucję 4x500 $ za 1 osobówkę


stan końcowy: 23 665 $

10x noktowizor II-gen (Barcelona; magazyn)
6x ckm M 1919A4 (Barcelona; magazyn)
10x k-ek M 1 Carbine (Barcelona)
5x pis. Colt 1911 (Barcelona)
5x pis. TT Pistole (Barcelona)
5x pis. Beretta M 1951 (Barcelona)
5x pis. MAC Mle 1950 (Barcelona)
1x terenówka Land Rover III (Barcelona)
1x terenówka UAZ 469 (Barcelona)

---



- Oki, to od końca mojej poprzedniej tury minęło ok 2-3 dni. Czyli z połowy tygodnia zrobił się weekend. Bardziej detalicznie jest opisana sobota wraz z opisem wieczorno-nocnych akcji.


- Jak czegoś nie pomieszałem przy ręcznym przepisywaniu kto jest gdzie to lista powinna się prezentować następująco:


Skład


Bob Kazinski > Polityk 4 > strzelnica
Mi Na Wen > Polityk 3
Lyra Pereira Carvalho > partia
Eurico Avilés Otero > strzelnica
01 Arana Flores, Augusto (Tercio) > partia
02 Baum, Julius (Alpen) > strzelnica
03 Barton, Jamie (Frog) > Polityk 3
04 Cassady, Michael (Jumper) > Polityk 4 > partia
05 Cruz, Juan (Jojo) > Polityk 1 > strzelnica
06 Davidson; David (DD) > Polityk 1 > strzelnica
07 Henson, Samuel (Sam, Wuj Sam) > partia
08 Jerković, Drava (Sara) > strzelnica
09 Kazancew, Yuri (Arab) > partia
10 Lorenzo, Marco (Carabinier) > strzelnica
11 Meister, Monique (Tweety) > strzelnica
12 Muller, Greta (Schiffer) > strzelnica
13 Novak, Paul (Newman) > Polityk 1 > strzelnica
14 Petrenko, Oleg (Cossac) > Polityk 2 > partia
15 Rana, Toofan (Storm) > Polityk 2 > strzelnica
16 Rojas, Alberto (Blanco) > Polityk 2 > partia
17 Silva Melo, Lavinia (Voo Doo) > strzelnica
18 Varela, Ricardo (Kay) > Polityk 3 > strzelnica
19 Voncken, Lando (Legionista) > Polityk 4 > strzelnica
20 Yamada, Kaneko (Ikebana) > strzelnica



DZIEŃ


Polityk 1 - Castro

05 Cruz, Juan (Jojo)
06 Davidson; David (DD)
13 Novak, Paul (Newman)



Polityk 2 - Pinochet

14 Petrenko, Oleg (Cossac)
15 Rana, Toofan (Storm)
16 Rojas, Alberto (Blanco)



Polityk 3 - Che

00 - Mi Na Wen
03 Barton, Jamie (Frog)
18 Varela, Ricardo (Kay)



Polityk 4 - Batista

00 - Bob Kazinski
04 Cassady, Michael (Jumper)
19 Voncken, Lando (Legionista)



WIECZÓR



Siedziba partii

Lyra Pereira Carvalho
01 Arana Flores, Augusto (Tercio)
04 Cassady, Michael (Jumper)
07 Henson, Samuel (Sam, Wuj Sam)
09 Kazancew, Yuri (Arab)
14 Petrenko, Oleg (Cossac)
16 Rojas, Alberto (Blanco)


Strzelnica policji

Bob Kazinski > tylne drzwi
Mi Na Wen > brama frontowa
Eurico Avilés Otero > wóz 1
02 Baum, Julius (Alpen) > tylne drzwi i dach
03 Barton, Jamie (Frog) > wóz 1 > brama frontowa
05 Cruz, Juan (Jojo) > tylne drzwi
06 Davidson; David (DD) > tylne drzwi
08 Jerković, Drava (Sara) > brama frontowa
10 Lorenzo, Marco (Carabinier) > wóz 3 > front
11 Meister, Monique (Tweety) > tylne drzwi
12 Muller, Greta (Schiffer) > wóz 3 > front
13 Novak, Paul (Newman) > wóz 2 > tylna brama
15 Rana, Toofan (Storm) > brama frontowa
17 Silva Melo, Lavinia (Voo Doo)
18 Varela, Ricardo (Kay) > wóz 1
19 Voncken, Lando (Legionista) > wóz 2 > tylna brama
20 Yamada, Kaneko (Ikebana) > radio i kamery


---



@Dzień


- Co do schwytania polityków no to tak jak mówiłem była to kwestia trochę farta a trochę kulania. Wyniki masz doklejone na dole posta fabularnego. Ogólnie to udało się schwytać 3 z 4.


@Wieczór

- Co do akcji podpalenia biura politycznego to raczej się to udało. Pożar wybuchł, udało się podrzucić schwytaną trójkę polityków przebranych w odpowiednie wdzianka. No i przyjechał najpierw jeden wóz straży, potem reszta ekip ratunkowych.


- Nieco później ale w podobnym czasie rozgrywa się akcja na policyjnej strzelnicy. I tu jest więcej zamieszania to rozpiszę to nieco dokładniej.


- Udało się odciąć zasilanie - W całym obiekcie nie ma światła ani nic co napędzane prądem sieciowym nie działa. Trzeba się liczyć z tym, że mogą działać rzeczy na baterię albo mogą mieć generator w środku.

- Udało się dostać na posesję i do środka biurowego budynku - Tweety sforsowała zamknięcia w tylnej bramie a potem w tylnych drzwiach biurowego budynku i te drzwi wewnątrz.

- Udało się zniszczyć antenę - Alpen zniszczył antenę. Ale zanim najemnicy dobiegli od bramy do budynku, potem on się wspiął na dach, odszukał i zniszczył antenę to było szybko ale nie natychmiastowo. Trzeba się liczyć z tym, że strażnicy jesli nie stracili głowy mogli wysłać jakieś SOS.

- Udało się opanować parter biurowego budynku - poza pomieszczeniem ochrony reszta parteru jest bezludna.

- Udało się znaleźć magazyn broni w budynku biurowym - jest zamknięty zamykaną na kłódkę kratą no i same drzwi też są zamknięte a wyglądają porządnie.


- Nie udało się dostać żadnego ze strażników - prawdopodobnie zamknęli się w pomieszczeniu ochrony.

- Jeden ze strażników wystrzelił z pistoletu - trzeba się liczyć z tym, że w okolicy ktoś mógł usłyszeć ten wystrzał.

- Drzwi do pokoju ochrony wyglądają solidnie - Tweety zapewne raczej prędzej czy później poradzi sobie z zamkami ale jeśli są zasuwy wewnątrz to z zewnątrz się ich nie otworzy.

- Improwizowane ładunki wybuchowe - prawdopodobnie powinny sobie poradzić z większością standardowych drzwi. Nie jest do końca pewne czy poradzą sobie z takimi wzmocnionymi jak te od pokoju ochrony albo magazynu z bronią. Dokładniej to macie 4 ładunki. 1 daje 25% na wysadzenie wzmacnianych drzwi. Czyli 1 to 25%, 2 to 50%, 3 to 75% itd. Takie ładunki nie poradzą sobie z prawdziwym sejfem albo czymś podobnie profesjonalnym.


- A w tej turze to bym chciał wiedzieć co dalej Buck z towarzystwem by porabiał na strzelnicy. Akcja w biurze jest raczej zakończona.

---



- Co do tego fragmentu z Twojego posta:


Cytat:
Zadekujcie w miejscowości najbliższej do tej przeprawy promowej, na której Ami ma nam nadać kontrolerów.
- To jbc to Ami może dać namiar na kogoś w porcie w Barcelonie. Tam gdzie kursują promy między innym do i z Margarity. Po prostu da cynk aby dany strażnik nie zwracał za bardzo uwagi na ten konkretny samochód czy dwa. Ale to cały czas jest port w Barcelonie a nie w jakimś innym mieście.


- Co do wysadzania czegoś ładunkami. No a zwłaszcza czegoś pancernego w stylu sejfów i innych takich. Zwykły ładunek (granat, dynamit etc.) działa obszarowo i niewielka część fali uderzeniowej kieruje się na np. sejf. Oczywiście odpowiednio silny ładunek rozwali każdy sejf. Tylko jak wybuch jest w stanie rozwalić sejf to trzeba się liczyć, że rozwali także coś co jest w środku. Zwłaszcza jak to coś kruchego albo łatwopalnego np. banknoty, narkotyki, alk, itd. Tu by się bardziej przydały ładunki kierunkowe i kumulacyjne. Ale to już są wojskowe materiały wybuchowe raczej tak w zwykłej kuchni to ich się nie zrobi.



Cytat:
Uff, to chyba tyle. Jakoś nigdy wcześniej nie musiałem planować czegoś takiego z tymi wszystkim szczegółami. Mam nadziej, że mój pierwszy akt terroru pójdzie sprawnie i efektownie i że nikt u nas nie używał Pegasusa, w celu sprawdzania czego ostatnio szukałem w Internecie
- Szpoko, myślę, że fajnie wyszło, ciekawie się ten post i deklarki czytało i pisało do nich swoje



Cytat:
PS. Zrewanżował bym się reputką, ale mi system nie pozwala
- Dzięki za dobre chęci i słowo Fajno było wynagrodzić za tak długą i wytrwałą grę taką Reputą


---


- I chyba tyle ode mnie na tą turę Jak coś nie jest klarowne to daj znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline