Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2022, 14:31   #119
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
To ja jeszcze podrążę

Mam w składzie Schiffer, z umiejką Negocjacje, ale ona na zna tylko podstawowy hiszpański. Czy jeśli ktoś inny będzie gadać, ale to co ona mu powie, to będzie się liczyło jako użycie tej umiejętności?

Rozpoznaliśmy budynek wcześniej w związku z tym pytanie, czy na terenie posesji, lub jej bliskim zasięgu (np. zaparkowane przy tej samej ulicy) są jakiś samochody poza naszymi?

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
Chyba, że wymyślisz co to by mogło być co leżałoby gdzieś w pobliżu.
Przychodzi mi do głowy plandeka od auta, taka co zastępuje dach u terenówki. Przy odrobinie szczęcie ma nawet zaczepy, coby zawiesić na kracie. Czy nasze auta taki cos mają?

Mamy trzy auta. W każdym może być olej samochody, taki na dolewkę, jakby trzeba było po drodze użyć. Myślę, że ekipa by wiedziała, jeśliby był w autach, ale nie deklarowałem tego wcześniej, więc proszę o rzuty czy mamy cos takiego ze sobą.
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline