Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2022, 16:47   #10
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Dekline, tak sobie pomyślałem, że jeśli byłbyś gotów poprowadzić sesję dla Tildan, to mógłbym do niej dołączyć jako gracz towarzyszący, aby dotrzymać kompanii i urozmaicić zabawę. Ale to tylko luźna propozycja, bo być może zdecydujecie się na solówkę.

Swoją drogą jestem troszkę zdziwiony, że nie było więcej chętnych na warsztaty w WFRP, ale dostrzegam, zarazem taki trend na LI, że w D&D pykają wszyscy, a w WFRP weterani


Co do potencjalnej roli, mam wiele konceptów postaci do Warhammera i bardzo kusi mnie, aby tym razem zaproponować wędrownego kapłana Vereny (dla potrzeb tej sesji zredukowanego do roli akolity). Ale oczywiście wszystko zależy od MG.


 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline