Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2022, 19:24   #12
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Tildan: Spokojnie, jak na wojnie. Czym więcej kłopotów sprawisz Teraz, tym lepszym graczem w przyszłości będziesz. Na początek mam pytania. Moglibyśmy to robić już wątku sesyjnym, ale może ktoś jeszcze się zgłosi, a ja w tym momencie i tak nie znajdę za dużo czasu żeby tworzyć sesję właściwą, no i trzeba Keta dogadać.



1. Czy Ty wiesz cokolwiek a propos warhammera? Nie wiem jak bardzo podstawową wiedzę mam Ci przekazywać.


Ket: Od początku zakładałem udział mentora w grze, także przyjmę cię z otwartymi ramionami. Co do profesji, akolita jak najbardziej, tylko wolałbym żeby jednak sigmara a nie w vereny, gdyż właśnie zakończonej sesji kapłan wereny był dosyć istotną postacią, boję się że mogą mi się pomieszać wątki, nie mówiąc już o świeżej bazie pomysłów, i faktem że sigmar jest raczej bardziej ogólnym bóstwem, i początkujący gracz warhammera to jego musi właśnie poznać. Da radę? Czy psuje ci mocno Twój koncept?


Mnie również dziwi brak chętnych na warsztaty, sam też nie znałem sytuacji na rynku, dlatego też stworzyłem sondę na ten temat, lecz może zrobiłem źle, że wyniki były niejawne. Podłóg tej sondy właśnie, powinienem mieć właśnie trzech świeżaków na warsztaty. Mam tylko jednego gracza do wprowadzenia, ale może to i dobrze liczy się jakość a nie ilość.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline