Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2022, 10:14   #120
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Mam w składzie Schiffer, z umiejką Negocjacje, ale ona na zna tylko podstawowy hiszpański. Czy jeśli ktoś inny będzie gadać, ale to co ona mu powie, to będzie się liczyło jako użycie tej umiejętności?
- Hmm... No to z mechy to by pewnie test (Gadka) robiła osoba jako prowadząca negocjacje a wpływ Schiffer dawałby modyfikator. Powiedzmy +2. Tak aby nie robić z tego miliona rzutów.

- No tylko miej na uwadzę, że chodzi o negocjacje podczas nocnego napadu uzbrojonych bandytów nieznanego pochodzenia z policjantami którzy są zamknięci we względnie bezpiecznym pomieszczeniu.


Cytat:
Rozpoznaliśmy budynek wcześniej w związku z tym pytanie, czy na terenie posesji, lub jej bliskim zasięgu (np. zaparkowane przy tej samej ulicy) są jakiś samochody poza naszymi?
- Powiedzmy jakieś 1+k4 osobówek jest na parkingu przed biurem. Pewnie te którymi strażnicy przyjechali. Okolica to posesje podmiejskie więc to raczej trzeba by wleźć komuś na podwórko albo i do garażu aby dobrać się do auta. No i tam najpierw dojść czy dojechać.


Cytat:
Przychodzi mi do głowy plandeka od auta, taka co zastępuje dach u terenówki. Przy odrobinie szczęcie ma nawet zaczepy, coby zawiesić na kracie. Czy nasze auta taki cos mają?
- Na 1-3 na 1k10 coś się znajdzie w ten deseń.


rzut: https://orokos.com/roll/960229

wynik 2 > czyli jeden z samochodów ma jakąś plandekę czy coś podobnego.



Cytat:
Mamy trzy auta. W każdym może być olej samochody, taki na dolewkę, jakby trzeba było po drodze użyć. Myślę, że ekipa by wiedziała, jeśliby był w autach, ale nie deklarowałem tego wcześniej, więc proszę o rzuty czy mamy cos takiego ze sobą.
- No na 3 auta to jakaś butelka oleju by pewnie mogła się znaleźć.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline