Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2022, 10:19   #35
Shartan
 
Reputacja: 1 Shartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumny
Mam pytanie odnośnie HP. Wizard ma kość wytrzymałości k6. Zatem z modyfikatorem + 2 do CON jaki ja mam jego maksymalny poziom HP na trzecim levelu mógłby wynosić 22 HP, ale jest podane, że na kolejnych poziomach kość wytrzymałości może wynieść 4. Wtedy maksymalne HP Wizarda wyniosłoby by 18 HP. Zatem, który wariant należy zastosować ten z k6 czy ten z k4?

Rozpisałem już w całości mechanikę oprócz tego HP Wizarda i przepisuje ją właśnie do Myth Weavers, ale pierwszy raz rozpisuje ją na tej stronie i z paroma rzeczami mam pewien kłopot. Mam prośbę czy ktoś go ogarnia rozpiskę na tamtej stronie mógłby odpowiedzieć na parę pytań. Nie ma ich dużo

Nie wiem co wpisać w polu Overland..... (mph)

Chyba, że nic tam nie trzeba wpisywać, bo na razie nie jest, to potrzebne.

Zaznaczenie kwadracika przy wybranym zaklęciu oznacza, że jest ono do wykorzystania czy wręcz przeciwnie i oznacza, że zostało już przez postać użyte?

Pole Expended pozostawić na razie puste czy wstawić tam 0?

I, to tyle tych pytań
 
Shartan jest offline