Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2022, 11:20   #575
Sindarin
DeDeczki i PFy
 
Reputacja: 1 Sindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Kochani, napiszcie co macie na sprzedaż. Joresk pewnie odda gizarmę, a co z rękawicą Malarunka? Był jeszcze ten wachlarz do opchnięcia. I jeszcze coś?
Ja planuję transfer Striking Rune z longsworda na gizarmę (to 6,5gp wyjdzie). Zostanie mi wtedy Bastard Sword, Longsword +1 i Sturdy Shield - mogę je sprzedać, jeśli ktoś ma w planach większe zakupy i potrzebuje do nich kasy, ale wolałbym zatrzymać jeden miecz i tarczę, jako backup.

Co do rękawicy, to chyba bym ją zostawił dla Wuga - jest praktycznie tak samo mocna jak shortsword, a ma w niej wolną rękę, więc będzie mógł używać Trip czy Shove w czasie walki. Plus ma efekt przy krytykach i może się przydać w przypadku spotkania innych Popielnych Pazurów
 

Ostatnio edytowane przez Sindarin : 14-11-2022 o 11:31.
Sindarin jest offline