Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2022, 06:32   #41
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Miguel był już o kilkanaście kroków od auta. Wiedział, że wystarczy tam szybko przebiec, wskoczyć na miejsce kierowcy i ruszyć. Złapie Hwanga i zgarnie resztę z baru, a potem ruszą ku zachodzącemu słońcu.

- Ganimedes osobiście ci zasponsoruje kółka zamiast nóg. Dawaj tu!

Miguel tylko dla zasady rozejrzał się jeszcze, żeby skoczyć do samochodu...

Ale jego oczom ukazał się Klaun szarżujący na Parka z ciałem Gothki uwiązanym z przodu niczym pokraczną tarczą. W zasadzie było to tak szalone i pasujące do Bozos, że Madrigail nie czuł zaskoczenia.

Za to stojący spokojnie i celujący z pistoletu Park był czymś, czego chłopak nie spodziewał się zobaczyć. Chłopak stał i strzelał, jak gdyby nie szarżował na niego psychopata.

Miguel przerzucił pistolet do lewej ręki. Prawą sięgnął po wielki klucz i zważył go w dłoni poprawiając uchwyt. I wtedy puścił się biegiem na skupionego na Koreańczyku psychopacie.


Miguel podbiega do przeciwnika i atakuje 2 razy swoim kluczem.
W walce w zwarciu rzuca się na DEX + Melee (Miguel ma sumę +13) Przeciwko dex + Evasion.
Tutaj ciekawostka: Jeżeli używa tarczy, to nie może w ogóle unikać. Więc w zasadzie mogę uznać automatyczne trafienie.

Miguel ma w sobie bardzo mocno zakorzeniony instynkt samozachoawczy, więc próbuje atakować od tyłu lub boku, tam, gdzie nie chroni go tarcza z Gotki, dlatego jej nie uwzględniłem w kalkulacji.

Przyjmuję, że nasz przeciwnik ma 7 pancerza (założenie ze wcześniejszych postów). Ponieważ w tym systemie randomowy duży klucz jest bardziej niebezpieczny niż wysokiej klasy pistolet to jak każdą bronią do walki w zwarciu redukuję połowę pancerza zaokrągloną w górę. (od moich obrażeń odejmuje się 3).
Zadaję pierwszym atakiem 6 obrażeń (zrywam 1 pancerza, zostaje mu 6)
Drugim atakiem zadaję 6 obrażeń (bo 6/2=3, 9 obrażeń - 3 pancerza = 6) i znów zrywam 1 pancerza.), zostaje mu 5 pancerza.

Jeżeli zostało mi cokolwiek ruchu, to odbiegam możliwe daleko.

 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 15-11-2022 o 06:50.
Mi Raaz jest offline