Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2022, 17:37   #5
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Hejka!

Dziękuję za przyjęcie do sesji Myślałam już, że to pechowa postać i znowu się nie uda

Przy okazji życzę wszystkim miłej gry i pomyślnego ukończenia przygody

Moja postać to sympatyczna dziewuszka, która wprost uwielbia materiały wybuchowe, co będę starała się odgrywać fabularnie i mechanicznie (tak dalece, jak oficjalne zasady 5e i artificera będą mi pozwalały) Nie będzie jednak one trick pony blasterem, spokojnie, wzięłam też "zaklęcia" (wynalazki!) supportowe Ogółem Lucretia jest inżynierką, która pobierała nauki od kapłanów Gonda i gnomów-wynalazców z wyspy Lantan. Nosi ze sobą masę gadżetów oraz substancji niestabilnych i ciągle obmyśla lub testuje nowe. Poza tym często kreśli jakieś schematy, czy z pasją obserwuje różne napotkane zjawiska, zwierzęta, urządzenia i mechanizmy. Widać, że uwielbia naukę i wynalazki. Jest unikatowym przykładem ekstrawertycznego geeka, który nie cierpi na deficyt social skilli


MG, jeśli można zapytać: gdzie na mapie Wybrzeża Mieczy leżą Mgliste Wzgórza, bądź samo Kingsholm?
 
Alex Tyler jest offline