Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2022, 18:23   #19
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Asmodian, no ciekawa propozycja, ciekawa. Można by to było nawet fajnie rozegrać. Gracz jako podwładny drugiego gracza to również zacny koncept. Ja tylko widzę jeden zasadniczy problem.Asmodian, pomysły które przedstawiasz są jak najbardziej super na jakieś większe sesje, tyle tylko że ja chcę tu poprowadzić warsztaty na jakiejś prostej fabule, bez kombinowania na które przyjdzie jeszcze czas. Także dziękuję za pomysły i chęć pomocy, lecz póki co nie skorzystam.


Tildan, słusznie prawisz. I to nawet nie chodzi o to że fabuła jest taka a nie inna. A o to iż mam wrażenie że na początek dobrze byłoby się skupić na dość standardowej, zwykłej postaci, zrównoważonej pod kątem cech umiejętności i zdolności. Taka też postać, będzie miała możliwość zeznania każdego segmentu gry, w przeciwieństwie do szlachty której może dużo umknąć. Granie szlachcicem jest całkiem spoko ale mam wrażenie że różni się na tyle znacznie od grania tak zwaną zwykłą postacią, że nie jest to dobry pomysł na warsztaty. I po raz kolejny zaznaczam, to jest moje zdanie, ja tak uważam i jako że mam tą grę prowadzić to muszę czuć ten flow, a tu zwyczajnie tego nie czuję.


Będziesz chciała coś sobie wybrać sama, czy ja mam to zrobić i przedstawić ci gotowca? W sensie dalej chodzi mi tylko o to żeby się określiła to co pisałem wcześniej, a nie o mechaniczne tworzenie karty.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline