Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2022, 06:28   #925
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Ło faktycznie wysyp.

Chciałbym kilka rzeczy dograć przed pisaniem posta.
Bardzo zależy mi na czarze Identyfikacji, który posiada kosztowny komponent (100gp)

Bran spektakularnie roztrwania pieniądze, więc odłożył coś około 3gp. Ma też drogi kamień, który z nim rozmawia... więc nie chcę go chwilowo sprzedawać.

Z nagrody będę mieć 50gp. Sprzedam też niepotrzebny sprzęt (kuszę, bełty, inne badziewie). Ale i tak mi zabraknie. Prośba więc do Was o pożyczkę brakującej kwoty. (Przy okazji uzupełnienia KP dokładnie policzę ile to).

Identyfikacja to czar rytualny, więc trwa długo, ale nie zużywa spell slotów. Więc będę chciał zidentyfikować:

Obie sztuki broni (żeby raz na zawsze upewnić się, że to Scimitar a nie długi miecz :P, a sztylet to sztylet a nie rapier z versitile).

Kamień co mówi do mojej głowy. Dlaczego mówi, jak tego dokonuje? Skąd się wziął w czaszce bestii? Tyle ile się da.

Poza tym planuję pomodlić się w lokalnej świątyni za duszę Helli.

Na sam koniec tego przydługiego odpoczynku dołożymy w oszczep Lotty infuzję:

Cytat:
Returning Weapon
Item: A simple or martial weapon with the thrown property

This magic weapon grants a +1 bonus to attack and damage rolls made with it, and it returns to the wielder’s hand immediately after it is used to make a ranged attack.
Może się ciut zmienić jego wygląd. Tutaj propozycja:

 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline