Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2022, 11:33   #3
Rodriguez
 
Rodriguez's Avatar
 
Reputacja: 1 Rodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputację
U mnie mecha nic szczególnego, ot: kilka umiejek na poziomie podstawowym, trochę mniej na zaawansowanym, jedna, GÓRA dwie na eksperckim. Pozostałe traktowane jako "niewyszkolony". Poziom "elita" początkowo niedostępny, choć osiągalny za punkty doświadczenia. Te przyznawane byłyby za postępy w śledztwie, skuteczność działania i ciekawe, pomysłowe rozwiązania. Gracz musiałby zdecydować, czy chce dobrze się prać po pyskach, być wziętym netrunnerem, a może kierowcą o umiejętnościach kaskadera. Niestety nie będzie można mieć wszystkiego Sesja byłaby po części na pewno pisana pod gracza i jego biografię/umiejki, więc obeszłoby się raczej bez kuriozalnych sytuacji typu: BG o buildzie negocjatora lądujący co chwila w niebezpiecznych strzelaninach. Poza tym w scenariuszu planuję wszystkiego po trochu.
Myślę też nad ekwiwalentem punktów przeznaczenia z Warhammera. W krytycznej sytuacji gracz mógłby zdać wyjątkowo trudny test umiejętności lub uchronić się przed pewną śmiercią. Oczywiście jeden, góra dwa na całą grę. I nie, nie mam oporów przed uśmiercaniem BG nawet w sesjach solowych
Poza tym gracz będzie mógł wybrać tzw. "wtykę". Zaprzyjaźnionego oficera MaxTacu który wisi mu przysługę, informatora ulicznego na którego ma grubego haka itp. Będzie to działało podobnie do puntku przeznaczenia, ale raczej w kontekście śledztwa (uzyskanie ważnej informacji, naprowadzenie na trop, i tak dalej).
 
Rodriguez jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem