Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2022, 14:07   #9
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Dzień dobry.

Same znajome twarze. Tak jeszcze nie miałem. No poza naszym MG. Miło poznać. Mam nadzieję, że będziemy się dogadywać.

Cytat:
Jestem ciekaw, jak będziesz sobie radziła ze swoimi muszkietem jak zejdziecie pod ziemię
W tym miejscu mogę nadmienić, że posiadam w swoim dorobku krasnoluda tejże klasy. Na małe i ciasne pomieszczenia najlepiej sprawdza się miotacz ognia. Nie ma nic przyjemniejszego niż palone truchła wrogów o poranku

Co do S'Uli, to chyba opis w poście jest wystarczający. Ogólnie to ona chętnie odpowiada na wszelkie pytania. Jedynym problemem jest to, że jest mitomanką.

Na targowanie naszej nagrody rzuciłem 5. Z bonusem +3 daje to całe 8.

Możemy ustalić, czy szła z Wami od jakiegoś czasu, czy spotkaliście ją w karczmie. Generalnie nie przeszkodzi jej to mianować grupy Ogarami S'Uli ani siebie bohaterskim przywódcą.

Dla Hassana to taka Sheva z Mulmaster na sterydach

EDIT:

Zapomniałbym: w temacie tego co potrafi w walce, to robiłem ją z myślą o tym, żeby było ją trudno zabić. Z całą pewnością będzie się pchać w pierwszy szereg, żeby oberwać w śliczną buźkę.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 16-11-2022 o 14:19.
Mi Raaz jest offline