Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2022, 15:47   #10
Arsinoe
 
Arsinoe's Avatar
 
Reputacja: 1 Arsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłośćArsinoe ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Możemy ustalić, czy szła z Wami od jakiegoś czasu, czy spotkaliście ją w karczmie. Generalnie nie przeszkodzi jej to mianować grupy Ogarami S'Uli ani siebie bohaterskim przywódcą.
Chyba całą drużyną podróżowaliśmy z Candlekeep A co do Ogarów S'Uli, Fergun nie ma nic przeciwko, i tak będzie brał to z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Zapomniałbym: w temacie tego co potrafi w walce, to robiłem ją z myślą o tym, żeby było ją trudno zabić. Z całą pewnością będzie się pchać w pierwszy szereg, żeby oberwać w śliczną buźkę.
Same here. Fergun był robiony z myślą o tym, żeby czyścić pole walki i nie dać się łatwo zabić, dlatego właśnie totem niedźwiedzia A tak przy okazji to chciałem zagrać kimś na przeciwnym biegunie do Nicolety
 
__________________
Cruelest dream? Reality...
Arsinoe jest offline