Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2022, 22:21   #23
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Cześć

Nie wiem, czy nie jestem spóźniony, ale na warsztaty bym się pisał. Jak rozumiem ma być to lekka sesja? Bo na coś większego to nie mam czasu niestety.

W sondzie oddawalem głos, ale ostatni tydzień miałem wyjęty z forum (urodziny córki i później choroba), a później trzeba było nadrobić zaległości. Stąd też nie odezwałem się tu wcześniej.

Jeżeli chodzi o moje doświadczenie z młotkiem, to obecnie mam dwie sesje w tym świecie. Pierwsza, gram snotligiem, gdzie mechanika i świąt raczej mocno dobiegają od takich zwycaajnych rozgrywek. Taki typowy dungeon crawler. Druga sesja to już było z grubej rury, bo tworzyłem postać od zera ze skończonymi dwoma profesjami i zahaczając już o 3 profesję delikatnie. Ogólnie była to droga przez mękę kompletnie nie znając systemu, ale ostatecznie byko warto, bo do sesji się dostałem.

Nie ukrywam, ze pierwsza sesja poza śmiesznością i lekkością (co jest świetne), do świata Warhammera poza życiem snotlingów ie wprowadza nic, tak druga już daje dużo informacji. Nawet zbyt dużo, bo często coś robię, a nie wiem co i muszę sporo doczytwać, a i tak niewiele czasem z tego rozumiem.

Gram tam Inkwizytorem, który pracuje na własną rękę, a nie z ramienia jakiegoś kultu. Oczywiście Sigmara. Wiem, że są Bogowie (tacy prawdziwi, istniejący), ale dalej nie wiem jak oni działają.

Mechanikę przy tworzeniu postaci nieco poznałem, więc z tym mam już nieco łatwiej.

Jeżeli ty Dekline oraz Tilden jesteście chętni mnie przyjąć mimo spóźnienia, to chętnie dołączę dopasowując się do tego co już macie ustalone, aby nieco aie doszkolić.

Pozdrawiam
 
Elenorsar jest offline