Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2022, 09:33   #930
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Tarcza nie pozwala używać broni z cechą Two Handed. I w sumie tylko w tym przeszkadza. Jeżeli walczy bez zbroi, to nawet barbarzyńskie unarmored defense działa z tym:

Cytat:
Unarmored Defense
While you are not wearing any armor, your Armor Class equals 10 + your Dexterity modifier + your Constitution modifier. You can use a shield and still gain this benefit.
Tarcza dodaje 2 do Armor Class.

W opisie infuzji zawrcajacych oszczepów nie ma nic o jej wyglądzie, więc to nie musi być łańcuch Scorpiona z MK. Możemy zostać przy indiańskim sznurku

Możemy też założyć, że nic tam nie doszło, a odpowiednie wyważenie prowadzi do tego, że oszczep zawraca.

Twórczość Fantasy zna wiele takich urządzeń.

Młot Thora.
Chackram Xeny wojowniczej księżniczki.
Bumerangi

W swoim poście jak tak opiszę pracę nad urządzeniem, a Ty możesz opisać u siebie jak faktycznie wygląda.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline