Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2022, 13:38   #522
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
- To jak rozumiem to chyba mamy już komplet postów. Więc mogę dumać nad swoją turą. Przydałyby mi się plany na następną noc (cz/pt) u Carla i Bruno
Borze szumiący gengreli skrywający! Jeszcze kolejna noc kiedy my wreszcie jedziemy ? Na razie wciąż umieram ze zmęczenia postaram się jakoś wrzucić opis polowania, bo mam zabawny pomysł na to, żeby Carl nosił obróżkę po kocie z serduszkiem i napisem princess jako choker bardzo mi się to podoba po prostu

Co do kolejnego wieczoru co mógłby zrobić:
1. Zacząć składać klatki i szykować je do wyjazdu
2. Zadzwonić do Maski Nosferatu i dowiedzieć się czy ona albo Primogen klanu dadzą radę załatwić mu wizytę u ksiącie Brukseli i czy mają jakieś rady w stosunku do spotkania nie wiem bardzo lubi whiskey z krwią AB - czy nienawidzi gołębi ? Takie jakieś pierdoły. Pewnie po prostu będzie chciał umówić się na spotkanie
3. Spróbuje z pomocą guholi napisać maila do tego weterynarza w Brukseli co Brat Nikodem da mu kontakt.
4. SMS do Alessy czy weźmie tę genialną makijażystkę na wakacje
 
Brilchan jest offline